Únor 2013

Jééé! Video

27. února 2013 v 17:38 | Andrejka
Ahoj..Mám Angínu takže jsem doma a měla jsem dost času nahrát video na youtube je s mojí nejlepší kámoškou Kačkou tak snad se trochu zasmějete prosím komentujte jestli máme dělat dál :)


Valentýnská

14. února 2013 v 19:35 | Andrejka |  Fotky
:) Jdna na valentýna :D


Valentýn (:

14. února 2013 v 19:27 | Andrejka |  Moje dny
Ahooj.. (: Dnes je 14.2.2013 a to znamená že je svatého valentýna (: bohužel já ho nemám s kým oslavit, ale doufám že vy ano vlastně mám! S mým miláčkem kocoukem..Je to velká srdeční záležitost!! :) tak se mějte hezky a ahoj zítra ;)
a ještě lepší je když je ta láska opětovan (:

Argoušek

10. února 2013 v 15:08 | Andrejka |  Fotky
Tyhle fotografie jsou pořízeny 21.8.2012 Na nich je můj pejsek který už bohužel není mezi námi Byl už starý přesně jako já bylo mu 13 let když 24.12.2012 podlehl zimě měl se u nás velice dobře ale potom najednou ráno už se nevzbudil bylo to nejsmutnější vánoce z mého života ještě dnes pro něj brečím měla jsem ho doopravdy ráda byl jako můj bratr akorát chlupatější a roztomiloučkým nosánkem.. chybíš mi Argoušku ale je to v nebi pro tebe lepší alespoň pro tebe abych pravdu řekla pro mě ne papáš mlsky v psím ráji a já se to trápím nechci zatím nového pejska je strašně brzo nezvykla by jsem si na něj.. Na tom dvoře je tu bez tebe tak prázdno a když jdu o kolo tvé boudy vždy ať už jsem sama nebo s někým dalším mi tečou slzy po tvářích a v noci zdá se mi že tě slyším kňučet ale přesto vše vím že je to teď pro tebe jak už jsem jednou zmínila daleko lepší než aby ses trápil tady s tou zimou.. Napsala jsem básničku snad se bude líbit

Srdce svý ze zlata na dlani nosím,
už mi ho neberte o to vás prosím.
Celé je rozbité,v dlani se drolí,
to co z něj zbylo je pokryto solí...
Trápím se ,pláču jak raněné zvíře,
nechám si ukovat železné mříže,
aby mě chránili před lidským zlem,
budu je nosit nocí i dnem...
Bát už se nemusim-mříže už mám,
už nikdy v životě si je nesundam...Oou pardon :)

10. února 2013 v 14:46 | Andrejka
Ahojte moc se všem omlouvám, že jsem dlouho nenapsala nějaký článek neměla jsem vůbec čas studenti to znají co jsi budeme povídat úkoly a potom rodiče ukliď tohle ukliď támhle to jako by jste je neznali a když jsem si sedla za počítač tak jsem většinou dělala nějakou prezentaci nebo tak.. :) Dobře jdeme dál chtěla jsem vám říct že jsem něco vymyslela budu fotit to je jasný ale na každý měsíc bude nějaké téma nejmíň dvě a nejvíce tři a když budu mít málo nápadů což asi budu tak mi na email můžete napsat vy nějaký návrh už asi víte jak na to a kdo ne tak se podívejte na článek "Jupíí sobota" tak vše nejdete jak na to :) každopádně chci natočit nějaké video aby jste pořád jen nečetli ale i poslouchali a poznali jak doopravdy vypadám a ne jenom na fotce a slyšeli můj hlas to ale bohužel nevím kdy a proč to dělat ale uvidíme můžete k tomu pomoci i vy! :) když mi budete psát na mail nebo do komentů budu se snažit na ně odpovědět pomocí videa.. Tak to bude pro dnešek vše tak se mějte hezky ahoj..